Strona Główna » Łodzie Motorowe » DAS Yacht Yacht Center » Voyager 780
Polski English Deutsch
Szukaj: » Zewnętrzna Wyszukiwarka Google

DAS Yacht Yacht Center Voyager 780

DAS Yacht Voyager 780 DAS Yacht Voyager 780 DAS Yacht Voyager 780 DAS Yacht Voyager 780 DAS Yacht Voyager 780 DAS Yacht Voyager 780 DAS Yacht Voyager 780 DAS Yacht Voyager 780

Voyager 780

Jacht VOYAGER 780 jest idealną jednostką do uprawiania rodzinnej turystyki motorowodnej. Wygoda, jaką zapewnia ta jednostka nie da się porównać z żadnym innym jachtem do 9 m długości i większym. W mesie znajduje się stół z kanapą dla pięciu osób i kambuz. W kambuzie znajdziemy wszystko, co jest potrzebne do przygotowania posiłków. Jest kuchenka gazowa, zlew z wodą pitną, szafki na naczynia i szuflada na sztućce Dodatkowo może być zamontowana lodówka. Rozkładany stół bez problemów możemy wystawić do kokpitu lub na brzeg. W mesie jak i całej łodzi może stanąć w pozycji wyprostowanej osoba o wzroście 195cm.

    W obszernej kabinie sanitarne znajduje się toaleta chemiczna i umywalka. Dla bardziej wymagających klientów możemy zamontować WC Marine ze zbiornikiem na fekalia z pompą ręczną lub elektryczną oraz prysznic.


    Do kabiny rufowej prowadzi korytarzyk z pełną wysokością stania. Wielka sypialnia bez trudu pomieści dwie lub trzy osoby. Na koi można wygodnie usiąść bez schylania głowy.

    W sypialni jest szafa na ubrania i dwa techniczne pomieszczenia, w których można przechowywać rzadziej używane rzeczy. Wentylację zapewniają dwa otwierane okienka.

    Jacht posiada duże szyby z przyciemnianej pleksi dające wrażenie jeszcze większej przestrzeni.

    Miejsca do opalania znajdują się na dachu, dziobie jachtu lub w kokpicie. Zabawę w wodzie ułatwia opcjonalna platforma kąpielowa z drabinką

    Napęd łodzi zapewnia silnik stacjonarny lub przyczepny zamontowany w studzience. Drugie rozwiązanie zapewnia bardzo cichą pracę, przez co daje jeszcze większy komfort podróżowania a przy tym bardzo dobrą zwrotność jachtu, co ma duże znaczenie w manewrach w porcie.

    Jacht posiada certyfikat wydany przez Germanische Loyd kategoria  "C" co oznacza pływanie po wodach przybrzeżnych, zatokach, rzekach, kanałach i jeziorach przy fali do 2m i sile wiatru 6B

Mimo, że Voyager powstał z myślą o pływaniu po jeziorach, rzekach i kanałach, to jeden z klientów wybrał się nim na morze. Tam złapał go sztorm z wiatrem 7B i dwumetrową falą.
Poza oczywistymi przeżyciami nic niepokojącego się nie działo i jacht bez żadnych uszkodzeń bezpiecznie dotarł do portu.

    Nasze jachty budujemy z najlepszych dostępnych na rynku żywic i żelkotów poliestrowych, których jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem.

DAS Yacht Yacht Center Voyager 780 - Parametry

Długość całkowita:810cm
Szerokość całkowita:255cm
Wysokość kabiny:200cm
Klasa żeglugowa:C
Kabina:tak
Waga (bez silnika):1600kg
Min. moc silnika:11KM
Max. moc silnika:22KM
Zanurzenie min.:50cm
Dostępność w Polsce:tak
Producent:Poland
Źródło:www.dasyacht.com.pl
Strona producenta:www.dasyacht.com.pl
Strona dystrybutora:www.dasyacht.com.pl

» Gdzie kupić? «       » Porównaj «

Facebook
Sumaryczna ocena

Budowa i jakość wykonania:*ooooo 1.00
Stabilność, pływalność:*ooooo 1.00
Zwrotność:***ooo 3.00
Waleczność:****oo 4.00
Komfort:***ooo 3.00
Cena/jakość:*ooooo 1.00
Dostępność:*ooooo 1.00
Średnia:**oooo 2.00

Opinie czytelników


Budowa i jakość wykonania:*ooooo
Stabilność, pływalność:*ooooo
Zwrotność:***ooo
Waleczność:****oo
Komfort:***ooo
Cena/jakość:*ooooo
Dostępność:*ooooo
Średnia:**oooo
~Sonnenbarke
2014-05-14 17:38:56

Użytkuje od: 2010

Rok produkcji: 1997

Wersja: Voyager 780

Wady: eingeschränktes optisches Auftreten. Da geringer Tiefgang Seitenwindempfindlich

Zalety: Optimale Aufteilung für die Nutzer! Vordeck, stabiles Sonnendeck und große Außensitzrunde mit direktem Wasserzugang und Badeplattform. Gekapselter Außenborder (sehr leise) mit wenig Verbrauch

Podsumowanie: Ein sehr gelungenes Boot. Optimal für einen Urlaub mit 2 Personen auf dem Wasser im Binnenbereich und noch slipbar! Genügend Platz um 3 weitere Personen eine Übernachtung zu bieten. Haben damit Urlaub in Berlin, Begien, Italien und Deutschland gemacht.


Dodaj opinię

0123456
Budowa i jakość wykonania:
Stabilność, pływalność:
Zwrotność:
Waleczność:
Komfort:
Cena/jakość:
Dostępność:
0123456

Użytkuje od:
Rok produkcji:
Wersja:
Wady:
Zalety:
Podsumowanie:
Podpis:
W celu weryfikacji antyspamowej wprowadź wartość wyrażenia : 3+1=

Linki

» Riby
» Pontony
» Silniki Zaburtowe
» Gdzie pływać

Newsletter


Sonda

Polscy producenci łodzi motorowych oferują:

nic specjalnego
najlepsze produkty
różnie bywa
drogie produkty
najtańsze produkty
nie wiemTop 5